Full Details for Lot 38

Auction 747T, Lot # 38

Gabriel Macotela (Guadalajara, Jalisco, 1954- )
Bicicleta.
Grabado.
Enmarcado.
Firmado y fechado 97.
Dimensiones: 29 x 38.5 cm.
Estimado $2,200-5,000